Pood

Välikäimla C
WC.B- PlaanMaakodu visuaalWC.C.1Biolan Maakodu 2Biolan MaakodukäimlaMaakodu pottWC.C.2Biolan Maakodu tühjendusECO visuaalKomposterkäimla ECO 1Komposterkäimla ECO 2ECO tühjendusluukC2Populett_200Populett_2tuuleventilaator

Välikäimla – C

Kategooria:

Välikäimla C, mõeldud kasutamiseks suvekodus, turismiobjektil, tööplatsil või puhkealal.

Vastavalt vajadustele saab lisada Biolani poti.

Hinnad sisaldavad käibemaksu.

 

TARNEKOMPLEKT SISALDAB

Immutatud alusraam, tapitud seinadetailid, terrassilauast aste, põrandalaud, katuselaud, südamega uks, aken, kinnitusvahendid ja paigaldusjuhend.

Lisana tellitav:  

Biolani Maakodukäimla on lõhnatu ja hõlpsasti kasutatav käimla maa- ja suvemajadesse. Seda on hõlbus tühjendada väljast alumise luugi kaudu. Käimlal on vedeliku kogumine, suletud süsteemi. Komplekti kuulub soojustatud ja hingedega prill-laud, mida on mugav kasutada ja kerge puhastada. Anuma maht 130 liitrit, imbvedelikumahuti maht 15 liitrit.

Kompostkäimla ECO patenditud ventilatsioonisüsteem tagab efektiivse kompostimise ja eemaldab käimlaruumist ebameeldiva lõhna. Kompostib efektiivselt ka majapidamise biojäätmeid. Suurem osa vedelikust aurustub kompostimise käigus. Kompostimahuti põhjas olev vedelikueraldaja kogub tippkoormuse ajal üleliigset vedelikku, mis suunatakse kanistrisse. Potil on hõlpsasti puhastatavad pinnad ja pikk tühjendusvahe. Anuma maht ca 200 liitrit, imbvedelikumahuti maht 25 liitrit.

Biolan Populett 200 sobib turismiobjektile, tööplatsile,puhkepaika või suvekodusse. Käimla igapäevane kasutamine on puhas ja mugav. Tänu käimlamahuti ventilatsioonitorule ei teki ruumis ebameeldivat lõhna. Seadme siledaid plastpindu on kerge puhastada. Soojustatud prill-laud tundub ka külmas ruumis mõnusalt soe. Vajaduse korral eraldab uriini massist. Anuma maht 200 liitrit. Sobib tihedamaks kasutamiseks.

Tuuleventilaator

Toimib tuule jõul, tõhustab õhuvahetust, sobib torule läbimõõduga 75 mm ja 110 mm.

Toodetud Soomes tuuleenergial töötavas tehases.

Tehnilised andmed:

    Välikäimla C

  • Seina välismõõt: 135 x 125 cm
  • Seinalaua paksus: 28 mm
  • Seina kõrgus: 220 cm
  • Harja kõrgus: 245 cm
  • Põranda pindala: 1,5 m2
  • Katus: 3,3 m2